«Школа майбутнього пенсіонера» у Смілі

080220181У приміщенні Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області відбулась чергова зустріч з людьми перед пенсійного віку в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера».

Основним завданням роботи з майбутніми пенсіонерами являється підготовка необхідних документів для призначення пенсій та правова оцінка наявних документів. Така перевірка документів дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, інформують у Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ Черкаської області.

Цього разу «Школу майбутнього пенсіонера» відвідали 3 особи, які набудуть права виходу на пенсію найближчим часом. Під час зустрічі головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Ангеліною Мамаєнко було роз’яснено порядок оформлення необхідних документів та ознайомлено із змінами у пенсійному законодавстві з січня 2018 року. Також повідомила, що отримати інформацію з питань пенсійного забезпечення можна на веб-порталі Пенсійного фонду. Було роздано анкети для реєстрації та роз’яснено порядок реєстрації на ньому для отримання доступу до персональних даних в особистому кабінеті.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *