«Школа майбутнього пенсіонера» у Смілі

73285733_825514957880345_3140320885282439168_n_новый размерУ Смілі продовжує працювати «Школа майбутнього пенсіонера». Днями відбулося чегове заняття, яке провела заступник начальника Смілянського відділу обслуговування громадян Алла Кірієнко провела з майбутніми пенсіонерами.

Навчання у «Школі майбутнього пенсіонера» допомагає дізнатись про зміни в пенсійному забезпеченні, адаптуватись до нового статусу та підготувати документи для призначення пенсії.

Фахівець Пенсійного фонду розповіла присутнім про запровадження нової моделі обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення – призначення пенсії в «один дотик».

Учасники дізнались про роботу оновленої системи прийому громадян в органах Пенсійного фонду за принципом «одне відвідування». Тобто, майбутні пенсіонери можуть подати документи на призначення пенсії дистанційно, через особистий кабінет на веб-порталі Фонду, скориставшись електронним цифровим підписом та прийти до сервісного центру лише за пенсійним посвідченням.

Було наголошено, що призначити пенсію в «один дотик» нескладно, а впровадження такого сервісу спрощує взаємодію з Пенсійним фондом та дозволяє максимально комфортно вирішити питання з пенсійного забезпечення.

Також дізнались про можливість користування онлайн-сервісами Вебпорталу Пенсійного фонду України та отримали відповіді на особисті запитання та інформаційні матеріли.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *