Школа Довіри та Життєтворчості святкує 80!

школа 2_зимаСмілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 святкує свій день народження. Цьогоріч нашому закладу – 80!
Ми впевнено можемо сказати, що наша школа – найкраща! Це школа-родина, школа життєтворчості, де кожен відчуває себе особистістю, має можливість розкрити свій талант. В закладі працює дружний, творчий колектив під керівництвом креативного директора Тетяни Козубенко, заступника директора з навчально-виховної роботи Олени Коломієць.

Школа реалізує новітні технології навчання та виховання, йде в ногу з сучасністю, успішно опановує нові завдання НУШ та підтримує ветеранів педагогічної праці, плекає свої традиції,.
Школа №2 – це Школа Довіри та Життєтворчості. Школа, яка дає можливість учням реалізувати себе в різних напрямках, можливість створити індивідуальну траєкторію розвитку та руху вперед як у навчальній діяльності, так і в процесі саморозвитку.
Школа сильна досвідом, життєвою мудрістю педагогів – ветеранів педагогічної праці, інноваційним мисленням  колективу, який працює зараз, новим подихом сучасної молоді, яка рухає вперед, НУШенятами, які абсолютно нові діти! Все це дає можливість школі №2 бути живим, потужним, життєтворчим механізмом і впевнено крокувати в майбуття.

Пресцентр ЗОШ №2
Сторінку матеріалів про школу читайте в ГАЗЕТІ “СМІЛА” від 4 грудня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *