Шкільне свято «З Україною в серці»

IMG_20170224_130457 Доброю традицією у нашій школі стало проведення літературних свят. Надовго запам’яталися учням та вчителям школи «Літературні концерти», де учні виконували пісні на слова вагантів Р.Бернса, Р.Кіплінга, С.Єсєніна, Б.Пастернака, М.Цвєтаєвоі, О.Барикіна. Ювілей В.Висоцького відкрив учнів – поціновувачів творчості поета, познайомив з поезією нашого земляка Сафроненка П.Д.

«Повернення романсу», не залишив байдужими ні учнів, ні вчителів, ані гостей школи, бо чудові мелодії на вірші іспанської поетеси Консуело Веласкес, російських та українських поетів у виконанні учнів та вчителів школи торкались душі кожного присутнього. Цікавим та веселим було літературне свято «Ювілеї книжок», на якому учні мали змогу зустрітись з книгами-ювілярами – 2016.
Цьогорічний тиждень літератури не став винятком. Літературна карта України багата на пам’ятні місця, де в різні часи перебували видатні митці слова, які цікавилися самобутньою культурою та героїчною історією українського народу. «З Украіною в серці» – саме таку назву мало свято зустрічі з А.Міцкевичем, О.Пушкіним, М.Гоголем, М.Твеном, Шолом-Алейхемом, О.Гріном та В.Короленком. Генії пера ходили вулицями Києва, Одеси, Харкова, Полтави, Львова, милувалися краєвидами Криму. Присутні здійснили віртуальні екскурсію «А.Міцкевич і Україна», побували в київському музеї Шолом-Алейхема. Юні актори школи змогли донести до гостей свята любов митців слова до України. А ще здивувала і сподобалась присутнім зустріч з творчістю учениці 9 класу Гаган Ревеки, яка читала власні вірші та презентувала книгу «Останні гетеро». Можливо, ця талановита дівчина і стане літературним майбутнім України.

Любов Карпенкіна,
вчитель зарубіжної літератури
Смілянської ЗОШ №13

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *