Шість керівників дитсадків відповідатимуть перед законом за порушення карантину у «червоній» зоні

1114epsadok_605x320З 6 листопада згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до «червоного» рівня епідемічної небезпеки в області було віднесено Канів, Смілу, Золотоношу, Ватутіно, Тальнівський, Маньківський райони.

Фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби в Черкаській області спільно з Нацполіцією посилили контроль за дотриманням карантинних норм, протиепідемічних заходів на відповідних адміністративних територіях.

За тиждень Держпродспоживслужба перевірила майже 500 закладів громадського харчування, продовольчої та непродовольчої торгівлі тощо.

Порушення виявлені на 160 перевірених об’єктах. Зокрема, в закладах громадського харчування, продовольчої та непродовольчої торгівлі. Окрім того зафіксовано факти роботи закладів, функціонування яких не допускається в умовах «червоного» рівня карантину.

Складено та спрямовано до суду 6 протоколів про адміністративні правопорушення на керівників дитячих дошкільних закладів у Золотоноші, які попри заборону продовжували працювати, інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *