Ще одна страхова компанія вирішила допомогти смілянам в скорішому вирішенні питання по медицині в місті

9211484f3ae8bf3170fe5bdb4062ebebПісля зустрічі з першим заступником міського голови Андрієм Шовкуном, представники компанії надали свої пропозиції і бачення страхування в Смілі.

Страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» входить до складу Vienna Insurance Group – лідера на страховому ринку Центральної та Східної Європи. Ми керуємось 180-річним досвідом роботи та стандартами якості Групи, яка успішно працює у 24 країнах світу. Компанія працює більше ніж 16 років на страховому ринку України, і за підсумками є одними з лідерів з обов’язкових та добровільних видів страхування.

За 2014 рік УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп » виплатила 109,8 млн. грн.

Організація страхування

При організації добровільного медичного страхування страхувальником може бути роботодавець або самі працівники.

Сплата страхового платежу має три варіанта:

Перший варіант –  за рахунок самого працівника, шляхом відрахування коштів із заробітної плати.(на підставі письмової заяви).

Другий варіант – за рахунок підприємства.

Третій варіант – змішаний тип,  це сплата страхового платежу одночасно роботодавцем і працівником у співвідношенні (20% і 80%; 40% і 60%; 50% і 50%).

Для Вашої зручності, пропонуємо  Вам декілька  варіантів сплати страхового платежу:щомісячно (через відрахування із заробітної плати працівника), щоквартально, по півріччям або одноразовою сплатою страхового внеску.

Вартість страхового полісу залежить від обраної Вами програми та кількості застрахованих осіб.

Колективне страхування передбачає значні переваги в програмі страхування: лікування хронічних захворювань, проведення планового оперативного втручання, планову госпіталізацію, вакцинацію, вітамінізацію та інше.

ПРОГРАМА МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ВКЛЮЧАЄ

Амбулаторно – поліклінічне лікування (консультації лікарів; діагностичні дослідження; невідкладна допомога  в амбулаторно-поліклінічних умовах; фізіотерапевтичні процедури; терапевтичне та/або  хірургічне лікування; оформлення медичної документації.

Стаціонарне лікування ( консультації лікарів;діагностичні дослідження; екстрена допомога за життєвими показниками;інтенсивна терапія; хірургічне або/та консервативне лікування;медикаментозне забезпечення; контроль за якістю надання медичних послуг).

Швидка медична допомога ( цілодобовий виклик швидкої та невідкладної допомоги, транспортування в лікувальний заклад  з метою госпіталізації, експрес-діагностика та проведення лабораторних тестів , надання невідкладної допомоги  за життєвими показниками, необхідні лабораторні та діагностичні обстеження для надання допомоги  за життєвими показниками при невідкладних станах (за призначенням лікаря), лікування у відділені реанімації (у разі потреби),проведення екстреного (невідкладного) оперативного лікування.

Наша компанія має велику перевагу –  власний контакт–центр, що знаходиться в м. Черкаси. Це дозволяє швидко реагувати на страхові випадки.

Контакт – центр приймає цілодобово дзвінки від Застрахованих осіб.

Механізм врегулювання страхових випадків:

Основним завданням клієнта є здійснення телефонного дзвінка до координатора на зручний оператор, який гарантує забезпечення вчасного та якісного обслуговування в будь-якій договірній клініці місті за бажанням та зручністю для пацієнта. При цьому Застрахований позачергово отримує весь об’єм, обумовлених договором  медичних послуг, медикаментозне забезпечення, консультації  спеціалістів. Якість лікування хворого в медичному закладі контролює спеціаліст  координаційного центру.

Будемо раді нашій співпраці, якщо Ви оберете нашу страхову компанію!

 Наші координати:

Черкаська обласна дирекція, м. Черкаси, вул. Благовісна, 176.,  тел./факс: (0472) 54-40-08, Моб. (067)472-69-99

Регіональний підрозділ Черкаської обласної дирекції

м. Сміла, вул. Свердлова, 116., тел. (067) 238-18-57; (093) 799-98-21

Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *