Шевченківські залізничники стали кращими шахістами серед команд Одеського регіону

В Одеському фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив» останнім видом у програмі Спартакіади проведено першість серед команд регіонів з шашок, яка пройшла у приміщенні спортивного комплексу «Локомотив».
У змаганнях взяли участь 5 команд із Шевченківського, Знам’янського, Херсонського, Котовського та Одеського регіонів. Попередньо були проведені змагання з шашок та сформовані збірні від кожного регіону.
У командному заліку переможцем змагань стала збірна Шевченківського регіону; її учасники – завідувач відділу О.О. Говденко, пенсіонер ЛВЧ-2 О.М. Ібрагімов, Л.В. Черниш (ЕЧ-2), В.Б. Геріх (ПЧ-9), А.Г. Федун (ПЧЛ-2).
Друге місце зайняла команда Котовського регіону. Третє місце посіла команда Знам’янського регіону. Завідувач спортивним відділом Шевченківського регіону О.О. Говденко нагороджений кубком за 1-ше місце та дипломом. Інші учасники команд, які зайняли призові місця, нагороджені грамотами і медалями.