Шевченківська дирекція залізничних перевезень серед лідерів із продажу квитків на автобуси

20190208-103807--каса$@-$@395У квиткових касах вокзалів станцій регіональної філії «Одеська залізниця» за 2018 рік пасажири придбали 512 квитків на автобуси на загальну суму 333,5 тис. грн. Серед лідерів із продажу квитків – Одеська, Шевченківська та Знам’янська дирекції залізничних перевезень.

Найбільшу кількість автобусних квитків придбали в межах обслуговування Одеської дирекції залізничних перевезень (станції Вапнярка, Подільськ, Роздільна, Чорноморськ) – 298 квитків на суму 254 тис. 281 грн. Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Другою за кількістю прибданих квитків – станція Черкаси, яка підпорядковується Шевченківській дирекції залізничних перевезень, пасажири придбали 113 квитків на суму 91,5 тис. грн.

На станціях Знам’янської дирекції залізничних перевезень (Олександрія, Кропивницький, Помічна, Знам’янка) придбали 91 квиток на суму 79 тис. 135 грн.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року на базі виробничого підрозділу «Одеська дирекція залізничних перевезень» стартував пілотний проект з продажу проїзних документів на автобусні рейси внутрішнього і міжнародного сполучення. Перші продажі автобусних квитків були здійснені у касі залізничного вокзалу Роздільна. Наразі відкрито 11 пунктів продажу.

Відкриття кас з продажу автобусних квитків дозволяє покращити якість обслуговування пасажирів, адже наявність подібних квиткових кас на залізничних вокзалах є додатковим варіантом організації поїздки, який дозволяє пасажирові спланувати маршрут залізничним транспортом з пересадкою на автобус та навпаки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *