Шестикласників навчально-виховного комплексу №15 посвятили в козачата

pidsumkove-foto-z-hostyamy6 грудня 2016 року в приміщенні Смілянського навчально-виховного комплексу №15 на козацькій раді відбулася посвята учнів 6-го козацького класу в козачата.
Адміністрація навчально-виховного комплексу №15 на чолі з директором Бобришовою Л.В. доклала максимум зусиль для того, щоб посвята в козачата стала родинним святом для кожного учня.
За доброю традицією місцевий священнослужитель отець Олексій освятив захід, оголосивши стародавню українську молитву, а також подарував козацькій старшині ікону Святої Покрови – щоб оберігала молодих козачат, давала їм наснагу у роботі та навчанні. Музичні привітання від вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості стали яскравим доповненням заходу.
Урочисто та серйозно прозвучала козацька клятва з вуст шестикласників. Козацька старшина громадського об’єднання «Смілянська сотня імені Василя Бурки» УВК здійснила ритуал посвяти. Молодих козачат своїм виступом привітали джури козацького рою «Полин».
Вітання лунали від радника міського голови, депутатського корпусу, керівництва школи, воїнів, управління освіти, молоді та спорту.
Також виховнику козацького класу, вчителю предмету «Захист Вітчизни» Шевчуку Віктору Володимировичу була вручена відзнака Президента України за вагомі досягнення у вихованні підростаючого покоління.
Тож смілянська земля 6 грудня поповнилася 21 молодим козаком, які з честю будуть нести це звання по життю на благо рідної землі.

За матеріалами заступника директора з навчально-виховної роботи М.В. Криворучко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *