Шестеро дітей з особливими потребами з Донецької області приїхали до Сміли

132До Смілянського інтернату привезли шість дітей-інвалідів із Дружківського будинку-інтернату Донецької області, який перебуває в зоні, наближеній до районів проведення АТО.
– Ще на початку року ми подали в Мінсоцполітики заявку, що в області є місця для розміщення дітей-інвалідів зі Сходу, і невдовзі мені зателефонував в. о. директора Департаменту соцзахисту Донецької облдержадміністрації з проханням прийняти вихованців із Дружківки, – розповідає завідувач сектору соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Черкаської області Микола Моцний.
І вже сьогодні вночі Смілянський будинок-інтернат, де проживають діти з особливими потребами, зустрів нових вихованців. Це хлопці віком 18-19 років, які виявили бажання переїхати на Черкащину. Вони не мають рідних і потребують особливої уваги та допомоги, яку їм раді надати керівництво та персонал закладу.
– Ми підтримали ініціативу Департаменту та відгукнулися на прохання Дружківського будинку-інтернату допомогти дітям, − зазначив директор Смілянського дитячого будинку-інтернату Анатолій Богдан. – Надіємося, що їм буде в нас добре, адже ми не тільки забезпечуємо лікування, а й прагнемо оточити їх увагою і турботою.
За його словами, зараз у Смілянському дитячому будинку перебуває 176 підопічних. Тут люди з особливими потребами проживають до 35 років, а далі переселяються в психоневрологічні інтернати. Для дітей з важкими формами інвалідності адміністрація закладу створила умови для проведення реабілітаційних занять, розвитку здібностей. Крім того, в корпусі є навчальні класи, кабінети для проведення корекційної роботи, логопедичні кабінети, працює психолог. Активно впроваджують уроки фізпідготовки.
З ініціативою переведення дітей виступив Департамент соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.
Довідково: У серпні 2014 року інтернатними закладами нашої області було прийнято 50 переселенців із Макіївського психоневрологічного інтернату Донецької області. Очікується прибуття ще чотирьох дітей-інвалідів із Дружківського будинку-інтернату.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *