Шестеро дітей на території Тернівської громади потрапили у складні життєві обставини

193256362_4087522521327988_5652027677810641634_nПрофілактика дитячого неблагополуччя, соціальний супровід сімей, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та ряд інших питань обговорили на нараді спеціалісти служби у справах дітей Черкаської РДА, методичної допомоги службі у справах дітей виконавчого комітету Тернівської сільської ради.

На території Тернівської сільської ради проживає 762 дитини. На обліку в службі у справах дітей перебуває 14 дітей зі статусом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких стовідсотково влаштували в сімейні форми виховання.

В складні життєві обставини потрапило шестеро дітей. На території сільської ради проживає одна прийомна сім’я, на вихованні у якої перебуває одна прийомна дитина та одна рідна. При відвідуванні прийомної родини надано рекомендації щодо окремих питань її функціонування.

Також прийомній матері вурчили сертифікат про підвищення у 2021 році кваліфікації за освітньою програмою спеціального курсу “Підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів ДБСТ”.

Під час зустрічі з начальником служби у справах дітей Антоном Холоденком, директор комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Тернівської сільської ради” Світлана Коваленко, завідуюча відділення вказаного центру Марина Показаньєва розглянули також питання оперативного реагування на випадки сімейного насильства.

На завершення службі у справах дітей надано буклети, які містять інформацію та роз’яснення щодо вчасної різнопланової допомоги дитині та родині в громаді, повідомили у Черкаській РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *