Ще один лісгосп на Черкащині отримав FSC. Що він підтверджує?

Свій перший сертифікат FSC (Forest Stewardship Council) отримала філія “Корсунь-Шевченківське лісове господарство” ДП “Ліси України”, яка веде лісогосподарську діяльність на території державного лісового фонду Черкаської області. Сертифікат був виданий філії на 5 років. Загальна площа сертифікованих лісів зараз становить 66,9 тис. га.

Сертифікація FSC вказує на те, що філія веде лісове господарство з мінімальним впливом на природу і забезпечує баланс економічних, соціальних та екологічних вимог. Це включає збереження біорізноманіття, використання стійких методів лісового господарювання, дотримання екологічних стандартів та уникнення вирубки лісів в заборонених зонах.

Корсунь-Шевченківська філія стала вже 12-ю з 17 філій Центрального лісового офісу ДП “Ліси України”, яка отримала сертифікат FSC. Загальна площа усіх сертифікованих лісів по філіях Черкащини, Вінниччини та Кіровоградщини складає 377,6 тис. га.

Зокрема, на Черкащині такі сертифікати мають філії Корсунь-Шевченківського, Смілянського, Уманського, Черкаського та Чигиринського лісгоспів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.