Ще одного ухилянта засудили до 3 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Корсунь-Шевченківського відділу Смілянської прокуратури суд визнав винним жителя одного із сіл Черкаського району, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

Його засуджено до 3 років позбавлення волі.

Прокурор у суді довів, що чоловік за результатами проходження військово-лікарської комісії був визнаний придатним для проходження військової служби. Відстрочки від призову на військову службу за мобілізацією не отримував.

Перебуваючи у приміщенні одного з відділів Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки категорично відмовився отримувати повістку від уповноваженої особи. Попри це, його було належним чином повідомлено про наслідки невиконання зобов’язання.

Будучи попередженим про кримінальну відповідальність за неявку без достатніх на те підстав для відправлення у військову частину для проходження служби, чоловік у визначений час до РТЦК та СП не з’явився.

Суд взяв до уваги доводи обвинуваченого та прокурора і визнав чоловіка винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні. Обвинуваченого взято під варту з зали суду, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.