Шахрай оформив на пенсіонерку кредити

До працівників відділу протидії кіберзлочинам у Черкаській області звернулася жителька Черкас. Пенсіонерка розказала, що її стали турбувати колекторні організації й вимагати сплатити 52 тисячі гривень за кредити, які вона не брала.

Кіберполіцейським та слідчим Черкаського районного Управління поліції, під процесуальним керівництвом Черкаської окружної прокуратури, вдалося встановити 18-річного парубка, який причетний до вчинення шахрайських дій.

Молодий чоловік від імені пенсіонерки створив обліковий запис в програмі дистанційного банківського обслуговування та, під її іменем подав онлайн заявки до установ, які в мережі Інтернет надають макрокредити. В результаті, було укладено 6 кредитних договорів, за якими фігурант привласнив гроші.

При проведенні обшуку за місцем проживання зловмисника, поліція виявила речові докази, які підтверджують його причетність до злочину.

За результатом проведення слідчих дій черкащанину повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України, а саме: ч. 3 ст. 190 та ч. 1 ст. 361 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки та Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж).

За це передбачено від 3 до 8 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.