Шанувальників класичної музики запрошують на Всеукраїнський конкурс пам’яті Чайковського

1510-12 листопада у Кам’янці на Черкащині відбудеться XV Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського. Організаторами Конкурсу отримали 51 заявку від учнів дитячих музичних та мистецьких шкіл з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Донецької та Київської областей.

Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського засновано Кам’янським державним історико-культурним заповідником у листопаді 2003 року. Це єдиний у світі конкурс, у якому беруть участь і можуть «заявити про себе» діти з маленьких містечок і селищ. Одна з найяскравіших сторінок історії Кам’янки безумовно пов’язана з ім’ям всесвітньовідомого композитора П.І.Чайковського, який впродовж 28 років відвідував містечко. Тут він створив більше 30-ти музичних творів, серед яких опера «Євгеній Онєгін» та балет «Лебедине озеро». Саме в Кам’янці, багатій своїми мистецькими традиціями, уже 15-тий рік поспіль проходить дитячий музичний конкурс, який виявляє і збирає  людей, для яких діти, музика, мистецтво, духовність є найважливішими в житті.

Щороку поважне і високопрофесійне журі оцінює гру дітей-піаністів і скрипалів – це відомі в Україні та світі музиканти. Любителі класичної музики мають чудову нагоду отримати справжню насолоду, відвідавши Конкурс за адресою: м. Кам’янка, вул. Декабристів.

Довідки за тел.: (047 32) 622-74.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *