Шануємо традиції народу

2Ми щасливі, тому що народилися в своєму рідному краї і, виростаючи в ньому, поступово краще пізнаємо його та наш український народ, бо наша любов до рідного народу мусить бути свідомою; чим більше ми його любимо, тим більше хочемо знати про нього, розуміти його, підтримувати народні звичаї та традиції.

Найцікавішою частиною нашого шкільного життя є проведення у школі №3-колегіумі різноманітних позакласних заходів: народних свят, вечорниць, обрядових дійств, велику допомогу в організації та проведенні яких надають батьки, а підтримку та цікаві ідеї завжди пропонує директор школи Тетяна Анатоліївна Карло.
Доброю традицією стало проведення в нашій школі на початку жовтня тижня національного виховання, присвяченого Дню козацтва. Найулюбленішим святом для наших дітей є конкурсно-розважальна програма «Козацькі розваги».
Іще один наш традиційний шкільний захід – це свято вишиванки, яке проходить в закладі на свято Покрови і до Дня рідної мови. В ці дні учні школи-колегіуму, вчителі, батьки радіють яскравим візерункам, що прикрашають вишиті сорочки, в які вбираються і малеча, і дорослі.
На початку грудня на свято Калити збираються учні початкових класів з батьками, щоб разом повеселитись, позмагатись у різноманітних народних конкурсах. А 19 грудня відзначають улюблене свято всієї дітвори – день Святого Миколая – учні 1-11-х класів. У веселих народних іграх та розвагах із задоволенням беруть участь всі учасники цього дійства. Цього ж дня протягом уроків до кожного класу заходить сам Святий Миколай разом із янголятами. Добрий дідусь щиро вітає дітей із святом.
Яскравий, веселий, сучасний та професійний вертеп – це вже добра традиція нашої школи-колегіуму, тому всі учні, вчителі та працівники школи, мешканці міста щороку з нетерпінням чекають привітання наших щедрувальників.
Кожен рік під час літнього оздоровлення ми відзначаємо свято Івана Купала. У пришкільному відпочинковому таборі «Сонечко» учні старших класів проводять для малечі традиційний День Нептуна.
Частиною великої роботи щодо пізнання звичаїв та традицій українського народу є наукові розвідки, що проводять наші юні науковці – члени Малої академії наук, і які мають практичне значення та цікаві одноліткам.
Любити свій рідний край є природне почуття кожної людини. Країна, в якій ми народилися, де почули перші звуки рідної мови, ця країна стає нам цілком природно найближчою, найдорожчою в цілому світі. Тому колектив школи-колегіуму виховує наших учнів патріотами рідної школи, міста, країни, які знають і шанують народні традиції та рідну мову.
Шановні сміляни! Дорогі вчителі, учні, батьки, педагоги-ветерани! Щиро, сердечно вітаємо всіх вас із Різдвом Христовим! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів та досягнень, нових яскравих подій та вражень, достатку та затишку у ваших оселях, спокою та радості в серцях, миру та злагоди в нашій державі!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *