Шануємо матерів загиблих військових

Мати Юрія Назаренка, який героїчно загинув у російсько-українській війнів отримала відзнаку. В знак народної пошани заступник голови ради ветеранів АТО та захисників і захисниць України Тарутинської селищної ради в Одеській області Решотка Іван Сергійович вручив їй від Всеукраїнського об’єднання “Країна” “Орден матері бійця”. Ця відзнака є символом незламності духу та патріотизму матері, яка втратила найцінніше — свого сина.

Життя солдата Юрія Миколайовича обірвалось 28 липня цього року внаслідок артилерійського обстрілу бойових позицій, поблизу населеного пункту Новоселівське, Сватівського району, Луганської області. Він був мужнім воїном, який боронив нас на нульових позиціях.

Користуючись нагодою, міський голова Сміли Сергій Ананко від всієї Смілянської громади висловив подяку Тетяні Назаренко за її сина, гідного захисника рідної країни, за материнську любов, мудрість та самовіддане милосердя.

– Жодна військова відзнака і людська шана не повернуть сина, але усі ми вдячні за те, що Ви виховали Героя, – зазначив очільник Сміли.

Ім’я Юрія Назаренка навіки вписане в історію України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.