Шановні жителі Сміли! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня міста!

День народження міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Сьогодні наше спільне свято. Свято тих, хто тут живе й працює. А для когось нині Сміла – зовсім нова домівка, проте, тим не менш, затишна та рідна.

У житті міста багато яскравих сторінок. Зі Смілою пов’язані імена відомих державних діячів, військових, діячів літератури і мистецтва. Свою сторінку в історію вписали і вписують нині наші земляки-герої, які боронять Україну від російського агресора. Це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та зміцнювати щоденною працею.

Тож від щирого серця вітаємо всіх смілян зі святом! Найбільшим багатством міста є ви, його жителі – привітні, гостинні та щирі люди. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, життєвого благополуччя та нових успіхів! Нехай наше місто завжди процвітає! Бажаємо, щоб у кожній домівці панували мир і затишок, у кожній родині – справжнє людське щастя та достаток, а в душі кожного – спокій та віра у перемогу, у краще майбутнє!

Цьогоріч площі та парки не сповнені юрбами людей, не лунають святкові пісні, не діють розважальні атракціони. Однак після нашої Перемоги ми обов’язково ці моменти надолужимо. І не так, як раніше, а із ще більшим розмахом.

Успіху, процвітання та мирного неба! Зі святом, друзі!

Микола МАЛИНКА, начальник Шевченківської дирекції залізничних перевезень;

Сергій БОНДАРЕНКО, голова територіальної профспілкової організації;

Юрій ГАРАГАЙ, голова ради ветеранів

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.