Знову трагічна звістка про втрату обвіяла тяжким смутком наші серця. Війна – безжальна і немилосердна, забрала життя нашого співвітчизника, жителя села Попівка. З великим горем сповіщаємо, що на російсько-українській війні 29.06.2025 року загинув ПЕТРЕНКО Володимир Ярославович, 1999 року народження.
Герой віддав своє життя виконуючи військовий обов’язок, захищаючи Україну. Серце наше зболіло від цієї непоправної втрати, але ми разом з вами стоїмо пліч-о-пліч, готові розділити біль і скорботу з рідними та близькими Героя. Нехай їхні серця знайдуть силу перенести це складне випробування, а наша спільна єдність буде підтримкою в ці важкі моменти.
Відспівування загиблого відбудеться 06 липня в Храмі Івана Хрестителя м. Сміла на 11:00
Проїзд траурної процесії з тілом загиблого буде з 12:00 через селище Холоднянське, села Мала Смілянка, Тернівка, Попівка, пров. Яровий, 3. Просимо долучитися до коридору пам’яті, далі 12:30 прощання біля дому та офіційна церемонія прощання на площі біля Попівського Будинку культури о 13:00 год.
Приходьте вшанувати пам’ять Героя, який віддав найцінніше – своє життя за свободу та незалежність нашої країни.
Вічна Слава Герою!

Залишити відповідь