Шановні сміляни! Вітаю вас з одним із головних державних свят – Днем Соборності України!

dsc_1122Історична дата 22 січня 1919 року, коли в Києві на Софійській площі було проголошено об’єднання західної і східної України в єдину соборну державу, залишила для нащадків важливий приклад примирення та єднання.
З того часу минуло майже століття, однак питання солідарності, соборності, єдності нашої Батьківщини залишаються актуальними.
Єдність і воля – саме ці два начала визначають шляхи розвитку нашої держави. За їх утвердження боролися кращі сини українського народу, даючи неповторні приклади любові до Вітчизни і саможертовності. Сьогоднішнє свято затьмарене трагічними подіями на Сході країни. Тому особлива шана та подяка воїнам АТО, волонтерам і всім небайдужим українцям, котрі мужньо та самовіддано борються за збереження цілісності та незалежності нашої Батьківщини.
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності дій та соборності душ ми досягнемо величної мети – побудуємо економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою ­пишатимуться наші нащадки.
Сердечно бажаю вам, шановні сміляни, міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, миру і добра, успіху і щастя, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Пишаймося, що ми Українці!

З повагою
секретар міської ради
Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *