В понеділок 3 серпня об 18.00 в приміщенні ЗОШ №11, відбудеться зустріч з в.о міського голови секретарем міської ради Ярославом Березанем. Порядок денний: 1. Питання медсанчастини №14. 2. Парк відпочинку в районі РПЗ.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні цих важливих питань.
Шановні сміляни, мешканці мікрорайону РПЗ!
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь