Шановні працівники освіти, ветерани педагогічної праці, учні, батьки!

pershe-veresnya-2017-newНаш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Це свято всіх, хто навчається і навчає.

Сьогодні ми стоїмо на порозі грандіозних перетворень в освіті. Саме школа нині стала в авангарді суспільних змін, які так потрібні нашій державі. Висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, вихователям, які щедро діляться своїми знаннями, виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Бажаємо учням, щоб знання і мудрість завжди посідали чільне місце у вашому житті, щоб усе, чому навчає вас школа, приносило рясні урожаї! Будьте невтомні у навчанні! Всім відмінного настрою і радості!

Вклоняємося батькам за розуміння і підтримку освіти міста, за благодійність, толерантність, доброту. Нехай зерна любові, вкладені вами у ваших дітей, проростуть урожаєм удачі, порядності, впевненості в завтрашньому дні.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, натхненної творчої праці, наснаги на добрі діла, наполегливості у досягненні нових висот, злагоди,благополуччя та родинного затишку.

Наталія НЕЗНАНОВА,

начальник управління освіти, молоді та спорту

Наталія СТАШЕНКО,

голова міської організації профспілки

працівників освіти і науки

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *