Вітання працівникам прокуратури!

2182Висока відповідальність у справі утвердження законності та зміцнення правопорядку, захисту конституційних прав громадян та інтересів держави покладена на працівників прокуратури. В своїй роботі вони повинні оперувати не лише високим професіоналізмом, але й бездоганними моральними якостями. Від їх праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Сьогодні наша держава стоїть на шляху великих змін. Переконаний, що ми здолаємо історичні виклики, які постали перед Україною. Дамо достойну відповідь як зовнішній агресії, так і внутрішньому ворогу, ім’я якому – корупція.

В день професійного свята адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Смілянщини, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Бажаю вам мудрості і добра, благополуччя і щастя, здоров’я та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

 

 З повагою, 

міський голова

Олексій Цибко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *