Шановні підприємці!

День_ПідприємцяЩиро вітаю вас з професійним святом та висловлюю слова вдячності  енергійним та ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти розвитку нашої держави.Ваша наполеглива праця та активна  громадська позиція  створює умови для власного добробуту і процвітання рідного міста.
 
Ви насичуєте вітчизняний ринок високоякісними товарами та послугами, впроваджуєте сучасні технології у виробництво, створюєте нові робочі місця, наповнюєте бюджет міста, зміцнюєте економіку, розвиваєте інфраструктуру.
 
Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для України час, своєю працею ви сприяєте життєзабезпеченню міста, а також, по мірі своїх можливостей, берете участь у волонтерській діяльності, надаєте допомогу військовослужбовцям, що знаходяться в зоні АТО на Сході країни.
  
У цей святковий день бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів,  стабільності і добра, нових ідей та звершень  в ім’я процвітання  рідного міста та України!

З повагою міський голова

Олексій Цибко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *