Шановні громадяни! Телефони “гарячої” лінії лінійного відділу міліції

Лінійний відділ на станції ім. Т.Шевченка постійно вживає заходи, спрямовані на забезпечення правопорядку та спокою на території обслуговування лінвідділу, безпеки вантажних та пасажирських перевезень, захисту пасажирів від злочинних посягань.
Разом з тим, з огляду на складну суспільно-політичну ситуацію на Сході України, продовження проведення антитерористичної операції, не можна виключати скоєння протиправних дій з боку кримінально налаштованих осіб. Тому міліція звертається до всіх небайдужих громадян із проханням проявити максимум пильності, уважності та обережності у цей непростий для країни час.
У разі наявності у вас інформації про пересування залізничним транспортом невстановлених груп осіб, виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, небезпечних вантажів, коробок, пакунків, зброї, боєприпасів, вибухівки, залишених без нагляду на тривалий час, появи на об’єктах залізниці підозрілих чи озброєних людей, намагайтеся запам’ятати їх прикмети, номери і негайно повідомляйте до міліції, зателефонувавши за номерами (04733) 5-21-02, 3-62-72.
Наголошуємо, що на теперішній час нарядами патрульної служби перекриваються усі найважливіші об’єкти вокзали та станції на території обслуговування лінійного відділу на ст. ім. Т.Шевченка. Особлива увага приділяється здійсненню охорони громадського порядку під час пересування територією обслуговування організованих та неорганізованих груп громадян, у тому числі дітей, які слідують для прийняття участі у масових заходах.
До спільного несення служби по охороні громадського порядку залучається громадське формування загальною кількістю 18 чоловік. Активісти цих формувань спільно з працівниками міліції виходять на патрулювання по охороні спокою пасажирів.
Ми вдячні всім за небайдужість, адже, об’єднавши наші зусилля, ми зможемо зберегти спокій та правопорядок в державі!

Ірина Матвійко, помічник начальника ЛВ зі зв’язків з громадськістю ЛВ
на ст. ім. Т.Шевченка

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *