ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Звернення-до-користувачівСпівробітники Смілянського міськвідділу міліції звертають вашу увагу на те, що в місті Сміла і Смілянському районі почастішали випадки шахрайств. Невідома особа телефонує до громадян на мобільний телефон і, представляючись співробітником міліції вимагає кругленьку суму грошей, ніби то за вирішення питання про не притягнення когось із рідних до кримінальної відповідальності. Як правило подібні дзвінки відбуваються у вечірній та нічний час, коли майже всі потерпілі, яких розбудив нічний дзвінок, навіть не переконавшись де знаходиться той чи інший родич, негайно виконують вимоги шахраїв.

Попереджаємо вас, що не варто довіряти інформації, яка була отримана по телефону від незнайомців! Перевіряйте її, навіть якщо телефонуючий представився співробітником міліції, банку, оператором мобільного зв’язку, другом або родичем. Не поспішайте вживати термінових заходів щодо виконання пропозицій або вимог незнайомців, особливо тих, що стосуються переказу коштів на мобільний телефон або банківський рахунок.

В разі отримання подібної інформації перш за все зателефонуйте до найближчого відділу міліції і перевірте її, а найголовніше не поспішайте перераховувати ніяких коштів.

Смілянський МВ УМВС України

в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *