Шахрайство через віруси-шифрувальники і сайти-фальшивки: як захистити себе

Поширення комп’ютерних вірусів – досить серйозна проблема. Найбільш небезпечні з них – шифрувальники, які після зараження знищують всі дані на вашому гаджеті.

Щоб повернути нормальний доступ до інформації, зловмисники вимагають гроші за розблокування. Тому у поліції Черкаської області не рекомендують встановлювати неліцензійне програмне забезпечення та заощаджувати на антивірусній програмі.

Ще один спосіб шахрайства – створення фальшивих сайтів, щоб вкрасти персональні дані людини (логін та пароль). Найчастіше їх крадуть за допомогою масових розсилок від імені банків, відомих брендів тощо. Посилання, по якому пропонують пройти потенційній жертві дуже схоже на посилання платформи онлайн-продажу але з мінімальними змінами. Після виконання переходу шахраї отримують доступ до коштів людини.

Щоб уберегтися від вірусів, використовуйте надійне антивірусне програмне забезпечення, не відкривайте електронні листи та посилання в цих листах з невідомих вам адрес, зберігайте копії важливих даних на різних носіях (флеш накопичувачах, інтернет-сховищах, тощо).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.