Шахрай ошукав громадян на понад 170 000 гривень

До суду скеровано обвинувальний акт відносно особи, яка у складі організованої групи шахрайським шляхом заволоділа коштами громадян та перетнула державний кордон.

Так, під час досудового розслідування встановлено, що організатор, який був раніше неодноразово судимий та вкотре перебуваючи під вартою, з метою незаконного збагачення, телефонував на випадково обрані ним номера мобільних телефонів та у розмові з потерпілими представлявся їхнім родичем чи знайомим, після чого просив про позику, мотивуючи це складними життєвими обставинами.

Потерпілі, не перевіряючи інформацію, практично відразу погоджувались на прохання шахрая та перераховували кошти на надані ним реквізити.

Організатор залучив до складу групи двох осіб, одним з яких було відкрито в різних банківських установах рахунки для їх використання при перерахуванні потерпілими грошей, а до обов’язків іншого входило зберігання одержаних шахрайським шляхом коштів та придбання нових сім-карток і передача їх у місця позбавлення волі організатору.

Таким чином, громадян було ошукано на понад 170 000 грн.

Обвинувачений, усвідомлюючи наслідки, до обрання запобіжного заходу перетнув державний кордон України.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 209 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.