Сформовано фільтраційні групи

gfcЯк повідомляє СЗГ УМВС Українина Одеській залізниці, в УМВС Україні на Одеській залізниці задля недопущення терористичних актів та інших проявів радикалізму та сепаратизму на території обслуговування сформовано діяльність фільтраційних центрів та груп.

Головною метою створення фільтраційних груп є виявлення серед пасажирів, які прибувають з зони АТО, осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень, які намагаються уникнути відповідальності або продовжують свою протиправну діяльність, а також виявлення та вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та пристроїв.

До складу фільтраційних груп входять співробітники всіх підрозділів Управління та лінійних відділів. Створено фільтраційні центри на станціях Одеса-Головна, Роздільна, Миколаїв, Херсон, ім. Т. Шевченка та Знам’янка. Вони займаються відпрацюванням, залізничних вокзалів, станцій, платформ та інших об’єктів залізниці, пасажирських, приміських, вантажних потягів та багажних вагонів, особливо, які слідують із східних регіонів країни і окупованої АР Крим та з інших держав.

На даний момент робота фільтраційних груп триває у посиленому режимі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.