Серійного грабіжника засудили до чотирьох з половиною років тюрми

судСмілянський суд підтримав позицію ювенального прокурора та визнав винним мешканця Сміли у вчинені майнових злочинів, у тому числі в співучасті з неповнолітнім (ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 357 КК України) у грабежі, поєднаного з насильством (ч. 2 ст. 186 КК України).

Доведено, що 24-річний чоловік, раніше судимий за скоєння майнового злочину за попередньою змовою з 15-річним юнаком, пограбував потерпілого, забрав його мобільний телефон та ювелірні вироби на понад 60 тис грн.

Завдяки камері відеоспостереження, що була неподалік місця злочину, нападників було викрито.

Крім того, на рахунку дорослого злочинця 9 епізодів злочинної діяльності, пов’язаної з незаконним заволодінням майном громадян з метою власного збагачення.

В переважній більшості випадків «полював» за мобільними телефонами, використовуючи їх, у тому числі, для заволодіння коштами з банківських рахунків потерпілих.

За результатом судового розгляду суд призначив чоловіку 4 роки 6 місяців реального позбавлення волі, неповнолітньому зловмиснику – 4 роки позбавлення волі із іспитовим строком один рік.

На цей час, повнолітній обвинувачений перебуває під вартою. Судове рішення не набрало законної сили, інформують у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *