Сергій Куліш успішно виступив на міжнародному турнірі з кульової стрільби

20 січня завершилося Гран-прі з кульової стрільби. Змагання відбулися у хорватському місті Осієку. Тривали вони три дні. Нагороди виборювали спортсмени з різних країн.

Черкащину у складі збірної України представляв Сергій Куліш. В останній день змагань, спортсмен здобув для області другу медаль.

Сергій Куліш змагався у командній першості. Спортсмен разом із партнерами Олегом Царьковим та Андрієм Колесніковим вибороли бронзові нагороди міжнародного турніру.

У підсумку, українська збірна завершує турнір на першому місці в загальному заліку з дев’ятьма медалями у скарбничці (3-2-4).

За день до цього, 20 січня, Сергій Куліш у вправі ГП-6 став чемпіоном, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.