Сергій Власенко: «Головне – відновити довіру людей до поліції»

dsc_0122-2Новопризначений начальник Смілянського відділу поліції Сергій Власенко сьогодні провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ. Сергій Іванович розповів свою біографію, про кадрові зміни у поліції і наголосив, що нині одне з головних завдань, які поставив перед собою та трудовим колективом – відновити довіру мешканців міста та району до поліції. Разом із начальником сектора кадрового забезпечення Євгеном Клименком звернули увагу на роботу груп швидкого реагування. Їх у місті та районі працюватиме чотири. Правоохоронці активніше  мають діяти у напрямку попередження злочинів, ефективніше проводити патрулювання, зазначив Сергій Іванович. Не обійшлося і без нововведень. Від завтра кожен працівник поліції – як особовий склад так і спецпідрозділ – носитимуть спеціальні нагрудні значки із особистим номером. Тепер, за вимогою правоохоронець має пред’явити і нагрудний знак, і посвідчення, це є його ідентифікатором.
Акцентував  керівник поліції увагу на найпопулярніших видах шахрайства, кримінальних провадженнях щодо недавніх подій у Смілі, навів статистику звернень до правоохоронних органів. Так, станом на 15 грудня у Смілянському відділі 11 400 матеріалів внесено до єдиного реєстру, відкрито близько 3 тисяч кримінальних проваджень.   Виправлятимуть ситуацію і з низькою активністю правоохоронців під час патрулювання, зокрема, під час масових заходів.
– Сидіти на місці, у відділі, ніхто не буде, навіть я”, – зазначив Сергій Власенко та повідомив, що нині ведеться робота,  спрямована на підвищення активності поліції та співпраці із громадськими формуваннями.
Начальник відділу поліції  наголосив, що буде налагоджено оперативне інформування працівників ЗМІ про події у Смілі та районі, щоб не поширювалися чутки, а жителі отримували достовірну інформацію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *