Сергій Сергійчук розповів про результати програми “Доступні кредити 5-7-9%” (відео)

5f248f3420860e381d26b47be8e43844_1598603853_extra_large-1024x682-1Програмою підтримки малого та середнього бізнесу “5-7-9%” черкащани користуються вже півроку. Про результати розповів голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Позику можна отримати вже у 13 державних та комерційних банках України. У рамках програми рефінансовано кредитів на майже 4 мільярда гривень. Видано інвестиційних кредитів і позик на поповнення оборотного капіталу на  понад мільярд гривень. Програма буде розширена для середнього бізнесу, адже зараз вона діє тільки для мікро і малих підприємств.

– Підприємці – одні із тих, хто є головними рушіями економіки та змін в країні. Ви не лише створюєте робочі місця, а й формуєте позитивний імідж України в цілому світі. Тому держава повинна бути надійним партнером. Одна із партнерських програм, ініціатором якої став Президент України та Уряд, – “Доступні кредити 5-7-9%”. Уже більше як півроку нею користуються черкаські підприємці, – зауважив Сергійчук. 

На Черкащині вже є успішний досвід реалізації “5-7-9%”. Один із тих, то відчув переваги кредитування на власному бізнесі, – директор СТО Юрій Лісяний. Розповідає, що саме ця програма дозволила розширити підприємницьку дяльність. Йому надали кредит на 5 років. 

У рамках Стратегії розвитку малого й середнього підприємництва  запускаєється із 14 вересня спільно з Черкаською Агенцією регіонального розвитку, Черкаською школою підприємництва SMRNK та Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА навчальний курс “Старт та розвиток власної справи”: https://cutt.ly/RfmSrwC.

ВІДЕО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *