Сергій Сергійчук про кроки з розвитку інвестиційної привабливості Черкащини

СергійчукПокращенні інвестиційної привабливості регіону, кроки до покращення роботи з інвесторами, відкриття Офісу інвестицій при облдержадміністрації.

Очільник області Сергій Сергійчук розповів про реальні дії, які вже втілюють на Черкащині задля розвитку підприємництва, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

– Залучення інвестицій, підтримка бізнесу та його розвиток – незмінні пріоритети у роботі. Вже робимо реальні кроки у цьому напрямку.  Зараз створюємо Офіс інвестицій при Черкаській ОДА. Це має бути відкритий простір, де допомагатимуть підприємцям у всіх питання: інформаційних, логістичних, юридичних і т. д.

Загалом, робота із залучення інвестицій складається з двох частин. По-перше, це співпраця з діючими інвесторами, яка передбачає допомогу у вирішенні їхніх проблем. Щоб вони подавали сигнал своїм партнерам про те, що в Черкаській області можна працювати.

По-друге – це безпосередня робота по залученню нових інвесторів. Наразі на перешкоді стоїть коронавірус, оскільки ділова активність загальмувалась. Втім після запуску роботи нашого інвестиційного Офісу ви побачите конкретні проекти. Не лишаємо осторонь і питання інвестицій в інфраструктуру. Адже завдяки розбудові останньої матимемо змогу розбудовувати не тільки виробництва, а й розвивати культурні місця та туристичні об’єкти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *