Середня зарплата штатних працівників на Черкащині в 2 рази перевищує мінімальну

За інформацією головного управлінні статистики у Черкаській області, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у вересні 2018р. становила 7578 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн) і склала 99,6% до серпня 2018р. та 122,1% до вересня 2017р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,4–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання і не перевищував 53% від середнього рівня по економіці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *