Середня зарплата на Черкащині у жовтні була понад 10,5 тисяч гривень

зарплатаСередня заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із штатом 10 працівників і більше у жовтні становила 10 534 грн. Це у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (5000 грн), інформують в обласному управлінні статистики.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування.

Серед промислових видів діяльності – добувна промисловість і розроблення кар`єрів, виробництво транспортних засобів, гумових і пластмасових виробів, неметалевої мінеральної продукції, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, виробництво хімічних речовин і продукції, фармацевтичних продуктів і препаратів.

Заробітна плата тут перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати залишається у поштовій та кур’єрській діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у галузі творчості, мистецтва та розваг. Оплата праці працівників цих напрямків діяльності не перевищила 57% від середнього рівня по економіці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *