Середня зарплата на Черкащині у січні складала 12 300 грн

зарплатаСередня зарплата працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у січні 2022 року в нашій області становила 12311 грн. Це у 1,9 раза вище рівня мінімальної зарплати (6500 грн).

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту; транспорт; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, серед промислових видів діяльності – виробництво електронної та оптичної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і продукції; виробництво фармацевтичних продуктів і препаратів. Тут заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; поштовій та кур’єрській діяльності; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 65% від середнього рівня по економіці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.