Середня зарплата черкащан нині майже 12,5 тисяч гривень

зарплатаСередня зарплата штатного працівника у червні склала 12448 грн. Це у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн), повідомили в обласному управлінні статистики. Йдеться про підприємства, установи та організації із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися освіта; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, серед промислових видів діяльності
– добувна і розроблення кар`єрів; виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, транспортних
засобів; комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і продукції; основних фармацевтичних продуктів і препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,1 – 1,7 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; в установах поштової та кур’єрської діяльності; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 63% від середнього рівня по економіці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.