Серед актуальних завдань Смілянського лісгоспу – попередження лісопорушень

947b31885f864d971bc58b281bdd5632Щоб запобігти проявам бракон’єрства та попередити лісопорушення у Смілянському лісгоспі розробили профілактичні заходи, проводять щоденні патрулювання.

Працівники лісової охорони не тільки виявляють протизаконні дії громадян, а й проводять роз’яснювальну роботу  для запобігання правопорушень, знайомлять людей із правилами поводження у лісі та дотриманням протипожежних правил.

З початку року мобільні рейдові групи, провели 53 рейди, в результаті склали 10 адмінпротоколів на порушників, які мають сплатити штрафи на суму 4,9 тис. грн. та суму заподіяної шкоди – 4,5 тис. грн.. Ці кошти вже сплатили добровільно, інформують у Смілянському лісгоспі.

Лісівники продовжують закликати усіх громадян не порушувати Закон і дотримуватися усіх правил поводження у лісі.

У зв’язку з настанням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної безпеки, враховуючи посилення карантинних заходів та надзвичайну ситуацію в Україні, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 8 статті 31 та статті 88 Лісового кодексу України, ЗАБОРОНЕНО відвідування населенням лісів і в’їзд до них автомобільного транспорту та інших механізмів за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *