Серед актуальних тем на Одеській залізниці – використання акумуляторних батарей

2 серпня 2016 р. у класі технічного навчання регіональної філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ УЗ відбувся вебінар присвячений питанням стану та якості експлуатації, технічного обслуговування акумуляторних батарей у виробничих підрозділах філії.

В ході вебінару залізничники підвели  підсумки роботи та обговорили недоліки, які було виявлено під час перевірки комісією. Зокрема обговорювались питання експлуатації та обслуговування акумуляторних батарей вагонної дільниці станції Шевченко, локомотивного депо станції Шевченко. Дана перевірка проводилась з 24 травня по 3 червня поточного року з метою ефективного та раціонального використання товарно-матеріальних цінностей, заощадження коштів на придбання та утилізацію акумуляторних батарей, дотримання техніко-технологічних вимог щодо їх експлуатації, технічного обслуговування за період гарантійного та впродовж розрахункового циклу до повного фізичного зношення.

Додатково, присутнім було оголошено про проведення Місячника з наведення належного порядку у сфері експлуатації та технічного обслуговування акумуляторних батарей у період підготовки господарств філії до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, який проходитиме на Одеській регіональній філії протягом вересня поточного року. Наразі у виробничих підрозділах регіональної філії опрацьовуються організаційно-технічні заходи щодо попередження та недопущення порушень і недоліків в експлуатації, обслуговуванні та утилізації акумуляторних батарей.

За інформацією прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *