Семінар-практикум заступників директорів

44Впровадження інноваційних технологій у методичну роботу нашого закладу був присвячений семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл міста, який пройшов у школі №3-колегіумі 18 березня. Програма семінару була насиченою, різноманітною та цікавою.
Розпочалась робота семінару із привітання директора школи Тетяни Анатоліївни Карло, яка розповіла гостям про впровадження інноваційних технологій в школі-колегіумі з метою формування життєвих компетентностей, виховання високоосвіченого, конкурентоспроможного випускника закладу. Далі роботу школи презентувала заступник директора Олена Золотоверха. Літературно-музична композиція «Україна – це ми!», яку підготували заступник директора Світлана Гаращенко та вчитель музичного мистецтва Валентина Ткач, стала для гостей справжнім дарунком. Вероніка Гаращенко, Катерина Черняк, ансамблі учнів 2-А та 11 класів привітали присутніх піснями про мир, родину, любов до рідної землі. Президент шкільного учнівського парламенту Яна Бардиш подарувала гостям сувеніри, виготовлені учнями.
Наступним етапом семінару була екскурсія навчальним закладом, під час якої заступники оглянули всі навчальні кабінети, виставкові стенди «Науково-методична робота закладу», «Наші досягнення», «Шевченко у моєму житті» (виставка вишитих картин педагога-ветерана Тамари Зеленецької), виставки дитячих малюнків, поробок, аплікацій, виставку ляльок-мотанок та пасхальних виробів учителя історії та правознавства Ганни Цапенко та народної майстрині Лідії Харченко.
Далі учасники семінару відвідали різноманітні заходи, які підготували і високоефективно провели педагоги школи №3-колегіуму.
Учитель інформатики Зінаїда Юцкевич під час тренінгу вчила створювати інтерактивні вправи за допомогою мультимедійних модулів для закріплення знань та самоперевірки.
Учитель історії та правознавства, переможець міського та лауреат обласного етапів конкурсу «Вчитель року-2015» Ганна Цапенко провела майстер-клас «Розвиток пізнавальної активності та формування життєвих компетентностей учнів через проблемно-пошукову роботу».
У лабораторії педагогічного досвіду заступник директора Олена Золотоверха презентувала роботу закладу під час місячника педагогічної майстерності.
Заступник директора Світлана Рогач провела ділову гру за методикою «Ажурна пилка» з теми «Новий Державний стандарт – інструмент модернізації освіти».
Заступник директора Світлана Гаращенко поділилась досвідом роботи щодо організації міжнародного партнерства як одного із шляхів до поліпшення якості освіти та європейського виміру України.
Учитель української мови та літератури Жанна Шевченко познайомила із роботою творчої майстерні Малої Академії наук, поділилась здобутками, ідеями, методиками, дала рекомендації щодо підготовки до конкурсу-захисту наукових робіт учнями – членами Малої Академії наук учнівської молоді.
Учитель української мови та літератури Світлана Павлик представила панораму методичних знахідок «Розвиток пізнавального інтересу та креативних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури – запорука успішного складання ЗНО».
Підводячи підсумки роботи під час кави-брейк, усі учасники семінару та завідувач методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Валентина Руденко висловили щиру подяку педагогічному колективу та адміністрації школи №3-колегіуму за проведені на високому фаховому рівні заходи, за можливість побачити та отримати неоціненний досвід роботи колективу на шляху до підвищення якості освіти.

Світлана Рогач,
заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.