Семінар-практикум для вихователів логопедичних груп

Вчора в Смылянському ДНЗ №12 «Ромашка» відбувся семінар-практикум для вихователів логопедичних груп на тему «Єдність у роботі учителя-логопеда, вихователя та батьків по створенню мовленнєвого середовища для дітей, які мають порушення мовлення».
В семінарі-практикумі брали участь завідувач МП МПК Кошик Є.В., консультант логопед МП МПК Дзюбан І.В. та вихователі логопедичних груп дошкільних навчальних закладів міста. В ході роботи були розглянуті питання:
– види мовленнєвих порушень.
– розвивальна гра, як пріоритетний засіб розвитку мовлення дошкільників.
Учасники семінару переглянули бінарне заняття на тему «Мова в нас така чудова…» проведене учителем-логопедом Нестеренко Л.М. та вихователем Капрізовою Т.А., та музичну розвагу «Жартівливі посиденьки» (Використання системи «Елементарного музикування Норма Орфа»), яку презентували вчитель-логопед Таран І.М. та вихователь Нечипоренко О.М.
Комп’ютерну презентацію досвіду роботи педагогічного колективу ДНЗ № 12 «Ромашка» «Взаємозв’язок всіх ланок колекційної взаємодії» підготувала і провела Таран І.М.
Учасники семінару прийняли активну участь у тренінгу «Разом долаємо труднощі». Такі форми роботи сприяють розвитку творчого потенціалу педагогів та збагаченню їхнього досвіду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *