Семінар голів квартальних комітетів

img_20190207_1010427 лютого відбувся семінар голів квартальних комітетів міста. На порядок денний голова ради квартальних комітетів міста Марія Костенко винесла три питання. У роботі засідання взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

Головне питання семінару – спільна робота виконавчого комітету та кварткомів у питанні благоустрою територій приватного сектору. Секретар ради проінформував голів кварткомів про поточні справи, над якими працює виконавчий комітет:  отримання номінацій на газ, погашення попередніх боргів за спожитий газ. Секретар ради висловив думки щодо проведених та запланованих зібрань громади у мікрорайонах міста.

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко проінформував про плани щодо ремонту доріг міста, зокрема вулиць Соборної (від в’їзду в місто до районної лікарні), В’ячеслава Чорновола та Незалежності, залучення коштів обласного та державного бюджетів.

Віктор Федоренко окреслив питання щодо придбання спецтехніки для ремонту доріг двома комунальними підприємствами міста та залучення місцевих спеціалістів, проведення ремонтних робіт за мінімальною ціною протягом весни поточного року.

Голови кварткомів озвучили питання проблемних доріг Малої Яблунівки (відводу води по вул. Кармелюка), мікрорайонів Поштового (фактична відсутність дороги на вулиці Ржевській), Гречківки (вул. Громова), Кута (вул. В.Гордієнка), вул. Захисників Вітчизни, питання освітлення вулиць та руху автобусів по маршрутам №№ 3, 4, 37, відсутність магазину на території кварткому № 13.

Директор ТОВ «Смілаенергопромтранс» Володимир Пилипів проінформував про роботу підприємства у вирішенні питання зменшення викидів пилу та заміни котла і фільтрів. Секретар ради відмітив про виділення коштів у сумі 400 тис. грн. з міського бюджету для вирішення даного питання.

Перший заступник міського голови Олексій Гончаренко проінформував щодо погодження міської схеми теплопостачання Мінрегіонбудом та подальшого вирішення питань в даному напрямку, залишилось тільки депутатами міської ради затвердити зазначену програму.

Заступник міського голови Олександр Риджаніч доповнив інформацію щодо виплат по виставленим рахункам комунальному підприємству за спожитий газ та з’економлених коштів міського бюджету за грудень 2018-січень 2019 рр. при підписанні договорів.

Голови кварткомів також отримали роз’яснення юристів щодо результатів судових процесів та правомірності знаходження на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка, заступників міського голови.   

Присутні отримали інформацію щодо проведення процедури голосування за проекти громадського бюджету, місця та способів процедури голосування жителями приватного сектору.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *