Семеро черкащан отримають мікрогранти на створення та розвиток власного бізнесу

грошіЗ 1 липня В Україні стартувала нова економічна стратегія уряду «єРобота» і на порталі «Дія» можна подати заявку на отримання гранту на власний бізнес.

Перші семеро учасників програми вже здобули право на отримання державних мікрогрантів на суму від 62 до 250 тис. грн. Про це повідомили в обласному центрі зайнятості.

Майже 2 млн грн піде на реалізацію їх підприємницьких ідей. Вони зобов’язуються створити 28 нових робочих місць: від двох до п’яти кожен.

Серед отримувачів переважають жінки, більшість – мають досвід ведення бізнесу. Понад 80% суми грантів отримувачі витратять на придбання необхідного обладнання. Дехто планує відкрити пекарню та фітнес-центр. Двоє отримувачів грантів виготовлятимуть конвеєрні ролики і комплектуючі та продукуватимуть крем-мед. Інші учасники використають гранти для організації надання послуг з: мобільного харчування, перукарського обслуговування тощо.

Такий результат розгляду заяв І хвилі, поданих учасниками програми з 1 по 10 липня 2022 року. Загалом за цей період 100 жителів області подали на розгляд свої бізнес-проєкти. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації заявників, проведених обласним центром зайнятості оцінки бізнес-планів та співбесід з учасниками, третина проєктів були підтримані.

Нині триває опрацювання заяв II хвилі, які претенденти подали з 11 по 24 липня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.