Селищний голова попався на хабарі

uhСпівробітники Управління по боротьбі з економічною злочинністю довідалися про те, що голова одного із сіл Смілянського району використовуючи свої владні повноваження, вимагає у підприємця неправомірну вигоду за сприяння у вирішенні земельних питань. Посадову особу правоохоронці затримали на гарячому, під час отримання частини обумовленої суми, в розмірі 5000 гривень.

Для викриття злочинної діяльності посадової особи органу влади, отриману інформацію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Працівники УДСБЕЗу дізналися, що місцевий підприємець звернувся до сільського голови одного із сіл Смілянського району, щоб отримати можливості з розміщення рекламних біг-бордів в адміністративних межах села, строком на п’ять років. Для вирішення даного питання, а саме прийняття рішення на сесії сільської ради на користь замовника і підписання з ним договору оренди земельної ділянки під розміщення рекламних біг-бордів, посадовець вимагала у підприємця 800 доларів США, що в еквіваленті складає 10 тисяч 400 гривень.

По даному факту слідчим управлінням УМВС в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Для документування злочинної діяльності посадовця, в рамках розслідування кримінального провадження оперативники розробили спеціальні плани, схеми та комбінації, які були ухвалені апеляційним судом Черкаської області.

Під час проведення оперативно-слідчих заходів співробітники БЕЗу задокументували, як 42-річна голова одного із сіл Смілянського району, перебуваючи у власному службовому кабінеті, отримала від підприємця частину обумовленої суми неправомірної вигоди, в розмірі 5000 гривень. Вказані грошові кошти та інші речові докази в присутності понятих відразу були вилучені. В межах досудового розслідування кримінального провадження вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності вказаної особи та встановлення осіб причетних до вищевказаних дій.

На даний час вирішується питання про оголошення посадовцю підозри у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення та обрання міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

 

СЗГ УМВС України в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *