Секретаря ВЛК та сімейного лікаря підозрюють в сприянні ухилення від військової служби

За процесуального керівництва прокурорів Уманської окружної прокуратури повідомлено про підозру секретарю військово-лікарської комісії одного з військово-медичних закладів району в одержанні неправомірної вигоди службовою особою та сімейному лікарю, який будучи пособником, сприяв в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, секретар військово-лікарської комісії спільно з сімейним лікарем одержали від військовозобов’язаного неправомірну вигоду за одержання висновку про обмежену придатність до військової служби.

Так, сімейний лікар запропонував своєму пацієнту допомогу у вирішення питання про відтермінування призову до Збройних Сил України.

За пособництва сімейного лікаря секретар ВЛК вніс недостовірні відомості до висновку про придатність до військової служби вказаної особи, за що одержали неправомірну вигоду в розмірі 3200 грн.

Наразі обом медичним працівникам повідомлено про підозру.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.