Щорічна акція «Благодійність замість квітів»

000003_iБлагодійний фонд «Таблеточки» і Освіта.ua знову запрошують освітян і батьків взяти участь у щорічній акції «Благодійність замість квітів» і допомогти дітям, які хворіють на рак, передає osvita.ua.

Вчителі та адміністрації закладів освіти можуть запропонувати учням на 1 вересня обмежитися одним букетом від класу, а решту коштів, які планувалося витратити на квіти, спрямувати на благодійність.

Батьки можуть розказати дітям про благодійність, запропонувати разом допомогти тим, хто зараз бореться з важкою хворобою, і подарувати вчителю віртуальний «добрий» букет замість звичайного, який швидко зів’яне.

Наприкінці акції на електронну пошту прийде звіт від «Таблеточок» про реалізацію програм допомоги. Минулорічні акції «Благодійність замість квітів» загалом зібрали на допомогу дітям більше 1 000 000 гривень.

«Таблеточки» – благодійний фонд, який з 2011 року надає допомогу українським онкохворим дітям і їхнім сім’ям. За 9 років роботи фонду понад 4 500 сімей отримали адресну допомогу. Детальніше про роботу фонду – на сайті: https://tabletochki.org/

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *