Щодо Реєстру неприбуткових установ та організацій

Смілянська ОДПІ інформує про те, що ДФС України листом від 25.08.2016 року №28602/7/99-99-15-02-01-17 довела алгоритм дій та особливості перебування неприбуткових установ та організацій у Реєстрі неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) у перехідній період до 1 січня 2017 року, включення неприбуткової організації до нового Реєстру, приведення установчих документів у відповідність до вимог Податкового кодексу України, а також виключення неприбуткових організацій з Реєстру.

Змінено структуру кодів ознаки неприбутковості. Ознака неприбутковості організації присвоюється за окремими групами підприємств, установ та організацій відповідно до п.п.133.4.6 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України. Присвоєння неприбутковій організації ознаки неприбутковості здійснюється органами державної фіскальної служби за основним місцем обліку такої організації.

Зменшено обсяг даних та відкрито доступ до Реєстру, визначено порядок подання документів для включення до Реєстру, а також реєстрація змін щодо неприбуткової організації.

Більш детально з роз’ясненням ДФС України можна ознайомитись за посиланням http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/listidps/265783.html.

А також, для допомоги неприбутковим організаціям є спеціальна відео консультація ГУ ДФС у Черкаській області з покроковою інструкцією дій неприбуткової організації: https://www.youtube.com/watch?v=cXb4JcFOnJM Бажаючі можуть поставити додаткові питання у коментарях до відео та за адресою help_payer@ukr.net Ще коментарі ГУ ДФС у Черкаській області щодо дій контролюючих органів та неприбуткових підприємств, установ та організацій у перехідний період (до 01.01.2017) можна прочитати на сайті ck.sfs.gov.ua або на сторінці у Facebook.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *