Щоб залишатися затребуваними: 110 безробітних з інвалідністю пройшли професійне навчання

пошук роботиПрацевлаштування – одна із послуг, яку можуть отримати в службі зайнятості люди з інвалідністю. Окрім пошуку підходящої роботи, таким громадянам пропонують сприяння професійному навчанню на безоплатній основі.

Як інформують в обласному центрі зайнятості, із початку року можливістю пройти професійне навчання скористалися 110 безробітних черкащан з інвалідністю. За сприяння обласної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, зокрема, на робочому місці у роботодавця, безробітні з інвалідністю проходили за такими професіями, як: продавець непродовольчих товарів, оператор котельні, столяр, тракторист-машиніст та за іншими професіями сільськогосподарського напрямку.

Цьогоріч профорієнтаційними послугами охоплений 3721 безробітний з інвалідністю.

Для підвищення якості соціальних послуг для людей з інвалідністю, в усіх сервісних установах обласної служби зайнятості розміщені відповідні інформаційні куточки, створені умови для самостійної роботи, а також є можливість вільного доступу до інтернет-ресурсів, що дозволяє знайти інформацію про вільні робочі місця та вакантні посади не лише в межах регіону, але й по всій Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.