Щоб не було пожеж. Смілянські лісівники проводять догляд за сотнями мінералізованих смуг

184df2f035763ff8be35bb2df985d13aУ лісах Черкашини встановилася висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Державна лісова охорона Смілянського лісгоспу працює у посиленому режимі та постійно патрулює лісові масиви.

Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість, зазначають у Смілянському лісгоспі.

Для посилення протипожежного захисту лісових насаджень у Смілянському лісгоспі провели догляд за мінералізованими смугами протяжністю 534 км, за протипожежними розривами – 57,9 км та створили мінералізованих смуг – 3,9 км.

Облаштування мінералізованих смуг у лісах – це один із ефективних методів боротьби з лісовими пожежами. Мінералізована смуга – це штучно створений протипожежний бар’єр, шляхом очищення певної ділянки території, що межує з лісовим масивом, від горючих матеріалів.

Лісівники Смілянщини закликають усіх громадян бути свідомими, дотримуватися правил поводження у лісі та попереджають, що у зв’язку з настанням стійкої сухої погоди на території області ЗАБОРОНЕНО відвідування населенням лісів і в’їзд до них автомобільного транспорту та інших механізмів за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *